Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zte blade-em van 2.1-es op...

Dany12345 kérdése:

Zte blade-em van 2.1-es op rendszerrel a bajom, hogy 2.3-ra szeretném frissíteni, és hol tudnám rá letölteni rá az op rendszert?

Figyelt kérdés
És nem lassítja be úgy hogy élvezhetetlenek lesznek rajta a játékok? Ha letöltöm akkor vissza lehet állítani a 2.1-et, mert úgy tudom, hogy az IOS-on nem lehet?? Érdemes frissíteni?? Sikerült nektek, értelmes választ kérek létszi!!!
2011. aug. 27. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

AZ ESETLEGES ADATVESZTÉS VAGY A TELEFONBAN KELETKEZŐ KÁROKÉRT FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK!

CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE VÉGEZD EL A MÓDOSÍTÁSOKAT!

MINDENT OLVASS EL TÖBBSZÖR!

HA NAGYON BONYOLULTNAK TŰNIK, INKÁBB BELE SE KEZDJ!


1. Ha 2.1-es, akkor valószínűleg még GEN1-es. Viszont a 2.3 csak GEN2-es készülékre mennek fel. Töltsd le marketről az Ask Mr. Pigfish nevű programot, és az megmondja pontosan, hogy GENhányas. Ha GEN2-őt ír, a 2. lépést kihagyhatod


2. Ha, ellenőrizted és GEN1-es, töltsd le a szolgáltatód oldaláról a 2.2-es frissítést, az GEN2-esít is. Így lesz egy gyári 2.2-es telefonod.


3. Ezután kövesd az itt leírtakat: [link]


4. Recoveryben készíts egy mentést a gyári romról: hang LE + bekapcs nyomvatart, amíg be nem jön a recovery, backup and restore, backup


5. Jöhet a rom telepítés: [link]


Én kelzsoca Sugar Daddy nevű romját ajánlom (2.3.5): [link]

2011. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi 2.2van megnèztem

:)

2011. aug. 27. 22:31
 3/4 A kérdező kommentje:
ezekhez a müveletekhez számitógép szükséges??
2011. aug. 27. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg, hogy GENhányas (market - ask mr pigfish).

A GEN2-esítéshez mindenképpen windows-os pc kell.

A többit meg lehet oldani telefonról is.

2011. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!