Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem játsza le hozzá a...

Miért nem játsza le hozzá a hangot?

Figyelt kérdés

Letöltöttem 1 filmet a netről és amikor megpróbálom lejátszani, nem szól a hang. Ezt írja ki egy ablakban:

"You may need an addicional audio decoder to play the soundtrack of this file.

This file contains a track in the Dolby AC3 Audio (code "8192") format. You may need to install a DirectShow decoder for this audio format in order to hear the soundtrack of this file."

Próbáltam Windows Media Playerben, BS Playerben ás DivX Plus Playerben is. (utóbbinál írta ki)

Mit csináljak? Ha jól értem a dolgot, fel kellene telepítenem ezt a DirectShow decodert. És utána?


2011. aug. 27. 19:24
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám, nekem sem volt hang. Töltsd le a VLC media player-t, hátha jó lesz. :)
2011. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
letöltöttem is most már van hangja! :D nagyon köszönöm a választ, sokat segítettél :)
2011. aug. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!