Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook vásárlás? Szeretnék...

Notebook vásárlás? Szeretnék egy új gépet venni, de teljesen bizonytalan vagyok milyet (:márka, típus), hol (:net, üzlet, lerendelni valakitől) (mennyiért? Igaz max. Keretem van:90. 000-100. 000)?

Figyelt kérdés

(igen lány vagyok)


Használni csak olyasmire szeretném,mint pl.filmek letöltése:torrentezés, netezés,office programok ,játszani nem hiszem, hogy fogok: D

Választ szeretnék kapni a milyet-, és hol- kérdésemre.


2011. aug. 28. 23:43
 1/5 anonim válasza:
Googleba írd ezt: laptop olcsón, képek is vannak meg minden
2011. aug. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel lány vagy, azt javaslom, keress egy jó nagy üzletet, ahol minél több gépet meg tudsz nézni. Ha ki is tudod próbálni (billentyűzet, érintőpad, ventillátor hangja, hangszóró minősége) az még jobb. A rokonszenvesek közül válaszd azt, amelyikre a leghosszabb garanciát adják. Hardverelemekről nem írok, mert lány vagy.


Vásárlás. Az nem feltétlenül a nagy boltban a legjobb üzlet. Nézz körül az ismertebb webboltokban (pl. ipon, edigital, laptop.hu, pcland), hol a legolcsóbb a kinézett gép. Az arukereso.hu olvasói értékeléseket közöl a webáruházakról, onnan következtethetsz, mennyire megbízható az adott üzlet.

2011. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Parancsolj.

[link]

[link]

2011. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Az a jó, amit az utolsó linkelt. Mindenképpen Dell-t vegyél a 3 év garancia, a minőség és a megbízhatóság miatt. Acer-t ne vegyél mert gagyi. Én is ezt ajánlottam volna :)
2011. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2011. aug. 29. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!