Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ez? Microsoft Visual C++...

Mi ez? Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error! Program:C:/. R6002 -floating point support not loaded

Figyelt kérdés
Mostanaban ha probalok csinalni valamit, ez az ablak jon fel es kimegy, amit eppen csinalok (Peldaul, amikor beteszem az internet sticket). Miert van ez?
2011. aug. 29. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2011. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Videót akartál le vagy feltölteni a Youtube-ra? Aztán megfertőzte a Program Files-t.

Cseréld le az összes Adobe Flash Playert a legújabbra www.adobe.com

Ezt pedig futtasd le.

[link]

2011. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A sticked is fertőzött, le kell rajta cserélni a szoftvereket.
2011. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem toltottem le vagy fel videot youtuberol.

Letoltottem a legujabb adobe cuccokat (Adobe Reader, Adobe Flash Player AvtiveX, Adobe Shockwave Player) es letoltottem a legujabb Microsoft Visual C++ -t is. De minden valtozatlan :(

2011. szept. 1. 21:10
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Újra kell telepíteni a Windows-t.
2011. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a bajom ,hogy runtime error R6002 hibakóddal . Már újra telepitettem a gépet mindenféle xp-vel és win 7-el is de sajnos mindig előjön ez a hiba üzenet és utána rövid idő mulva le iis fagy a gép annyira hogy ujra inditással lehet csak használni.


Ha valaki tud megoldást megköszönöm neki !

2011. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Formázás előtt vírusirtás kellene Kasperskyvel. Beleült a fertőzés a BIOS-ba.
2011. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2011. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 találdki józsef válasza:
üdv bajtársak nekem is ez a problémám r6002bla bla bla.én sem tőltőttem semmilyen vidit sehova sem nekem ezt már mindjárt az xp telepités után irta ki.2 lehetséges probléma van 1.felet a gép és memoria csere.2 el kell hajitani a vinyot és venni kell egy másikat ami nem egy kőltség kimélő megoldás.de lehet használtat venni viszonylag az új árának tőredékéért.aki meg azt hogy mondja hogy fertőzőtt a bios annak ünezem hogy baromság
2012. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2012. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!