Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a hiba rendszerb...

Mit jelent ez a hiba rendszerbetöltéskor?

Figyelt kérdés

"Érvénytelen boot.ini fájl. A rendszerbetöltés erről az egységről történik: c\Windows"

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 30. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami hiba van az .ini fájlban, mert abban van leírva, hogy honnan töltődjön be a rendszer. Ha betöltődött a Windows, akkor menj a Startmenü-Futtatásra, írd be, hogy MSCONFIG, aztán menj a BOOT.ini-re és az Összes rendszertöltő és elérési út ellenőrzésére. Ha hiba van, akkor válaszolj Igennel, aztán a kérdésre, hogy újraindítson-e, szintén igen a válasz.
2011. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha az MSCONFIG-ban nincs BOOT.ini fül?:/
2011. aug. 30. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint Win7-ed van. Akkor futtass le egy CHKDSK-t.

CHKDSK C: /r, ahol a C: a rendszerbetöltő partició.

2011. aug. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
XP, de inkább majd újratelepítem, mert mindjárt iskola és majd kell a számítógép. Köszönöm az erőfeszítésedet!:)
2011. aug. 31. 18:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a CHKDSK-t de semmi, ugyanúgy van minden. Úgyhogy, újratelepítem majd, köszönöm még egyszer válaszaidat!:)
2011. aug. 31. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!