Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Androidos telefonra hogy...

Androidos telefonra hogy tudok a számítógépről felrakni programokat? /SE X8/

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le pontosan,mert én egyáltalán nem értek hozzá. Olvastam már hasonló kérdéseket,de mégse sikerült. :(
2011. aug. 30. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Market-en szinte minden program mobil verziója meg van. Létre kell hozni egy gmail fiókot, onnantól kezdve simán bármit le tudsz tölteni a telefonodra.
2011. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát,én számítógépen nem tudok marketről letölteni. Csatlakoztattam a telót,próbáltam letölteni,de csak rárakta a telóra,és az töltötte volna le,ha lett volna valahol wifi. :S
2011. aug. 30. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a gépeden kell letölteni, hanem a telefonon indítsd a Market alkalmazást.
2011. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, most látom nincs neted a telefonodon. Hát így jártál. Net nélkül sok értelme van az okostelefonnak... Menj be valamelyik közeli város főterére, ott szokott lenni nyílt wifi, ott el tudod intézni.
2011. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pfff. De hogyan,ha nincs internet a telomon???
2011. aug. 30. 18:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz.
2011. aug. 30. 18:42
 7/9 ghajhigopsdfjhs válasza:
én úgy csináltam, h usb-vel csatlakoztattam a géphez, valami sony ericcsonos szart feltöltött és kijött egy mappa, és oda zenét, filmet, játékot le tudsz tölteni! (ha játékot akarsz, akk szedd le marketről a Total Commandert)
2013. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átmasolod és aztán a fajkezelőben megnyitod aztan települ mieben a bonyulult
2018. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Otthonra vegyél egy WIFI-s routert. Már 5k ért kaphatóak. Pl ez a TP-link. [link] Így miután beállítottad, lesz wifi a lakásodban, és így könnyedén tudod már a telefonodról a Play Áruházat( Marketet) használni.
2019. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!