Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol vannak régi desktop témák?

Hol vannak régi desktop témák?

Figyelt kérdés
Volt olyan tíz éve egy windows 98 gépem, azon voltak jó témák, most már vistám van meg egy xp-s gépem, de nincs rajtuk jó téma, szeretném valahogy megszerezni a 98-as témákat, volt pl. ilyen bagolyhuhogós képernyőkímélő meg akvárium, meg űr, már nemtom nem emlékszem, valahonnan le tudnám tölteni ezeket a témákat, és ha igen, azok működnének vistán vagy xp-n? az összes téma amit eddig vistára meg xp-re találtam, nagyon bénuci, de ha tudtok rá jó témákat arra is nyitott vagyok.
2008. márc. 8. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha beírod googleba screensaver vista vagy vista thema találsz ilyeneket.
2008. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

A win98 10 éve még csak épphogy kiadták, ha jól emlékszek az install fájlok dátumai 1998.05 hónapiak.

XP-Vistát skinnelni tudsz egy stylexp vagy windowblinds progival.

Ezekhez keress témákat.

2008. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
szerintem ird be a googleba hogy windows 95 temak xp-re!!!
2009. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!