Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a gépem hibája? Miután...

Mi a gépem hibája? Miután kitakarítottam a gépet a gép a következő hibát mutatja: Állandóan dolgozik (5 percig folyamatosan világít a led) A billentyűzet és az egér nem világít A monitoron no signal jelzés van.

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 19:07
 1/6 A kérdező kommentje:
A win7 betöltését se hallom, tehát még addig sem jutott el a gép.
2011. aug. 31. 19:10
 2/6 A kérdező kommentje:

A pontos konfiguráció:

AMD Athlon 64 X2 3800+

Nvidia GeForce 9500GT

2GB kingmax ram

Mercury 350W-os tápegység (én erre gyanakszok)

2011. aug. 31. 19:13
 3/6 A kérdező kommentje:

A RAM tükörsimára törlése után a helyzet egy kicsit javult.

Mostmár nem tölt világít állandóan a LED és a CDtartó és kinyílik.

2011. aug. 31. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
És csináltál elöte vele valamit vagy egyszer elkezdte? Ez hardveres hiba tehát helyben tudnak segiténi pl aki jobban ért hozá ismerös vagy pedig marad a szerviz mivel gyanakszol is valamire ami hardver nem ártana kiprobálni másikal elég gyengének lácik az a 300w bár a géphez elég kéne legyen.
2011. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*350...hm, a ram anyira koszos volt poros? javulás ha konyilik a cd:)? ugy szüröm le hogy most rakhatad ösze a gépet ha pl uj bene a video kari tehát csak azt cserélted akor meg is lehet a ludas. de részletezni kéne az elözményeket vagy marad a szerviz, helszíni szerelés. (alaplapok is elöszeretetel el szoktak romlani)
2011. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megoldódott a hiba. A RAM volt a hibás.

A gép 80%-a már 4 éves, a RAM 2009-es évjáratú. Nem most raktam össze a gépet :)

2011. szept. 3. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!