Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség, nem működik a...

Segítség, nem működik a gépem, pedig most lett összetéve, szerelő által. Akinek lenne valami ötlete, vagy javaslata azt előre megköszönném!?

Figyelt kérdés

Az alábbiak a problémáim:

- egyik usb-m sem működik, úé. a gép nem ismeri fel a csatlakoztatott eszközt.

- a gép kikapcsoláskor először újraindul majd azután van csak "shutting down"

- ha be is tudom kapcsolni úgy hogy nem jön be az az ablak,hogy a "win.normál módú indítása" akkor is kb. 5-10 percet megy, aztán befagy, majd majd leáll.(pl, gta4-nél befagy majd újraindul, Crysis2-nél csak simán befagy. )

Én véleményem szerint táp hiba, de azért megkérdezem itt is, mert a f*szom sem akar kifizetni vmi zsidó kapzsi szerelőnek több ezreket...


2011. aug. 31. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
f*szért bízod másra a gépet amit te fizettél ki. valószínűleg rossz a táp. kicsi a konfighoz vagy szar a minősége.
2011. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert mondjuk én nem értek hozzá. egyébk. a szerelő ismerős és jófej. Milyen tápot éri venni, én úgytom, hogy csak Chieftec v fsp tápot éri meg... vagy nem ?
2011. aug. 31. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
ja értem. ez a kettő mind jó. ezeken kivül még a corsair is jó
2011. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ismerős, jó fej szerelőddel kellene működő képessé tenni a gépedet.
2011. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!