Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A féléves win7 op rendszerű...

A féléves win7 op rendszerű msi laptopom minden különösebb előzmény nélkül pontosan 2óránként újraindul. Ötletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem jelentkezik ki csak elmegy kép hang minden és ujra indul. Avast nem talált semmit, spybot and destroy is kinyomkodta ami volt és még is ez van. Kerek két óránként. Hőfok rendben. Mitől lehet? Ötletek?
2011. szept. 2. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt az Online Scannert. Sok operációs rendszert megmentett már.

[link]

2011. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
fél év, mindenféle telepítéssel, néha ész nélkül, sok mindenre képes. meg kellene találni, mi ad ki azonnali újraindítás parancsot, de szerintem neked egy újratelepítés a kivitelezhető.
2011. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Aktiválva van a rendszer?

Vagy lehet még korai Win7 van rajta.

[link]

2011. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tudod ez a beépített jenki egészségvédő program.
2011. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Trójaiak és férgek szoktak ilyet elkövetni, sem az Avast, sem a Spybot nem látja, ehhez pl. ez kellene:

[link]

2011. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az online eset scanner eddig 1et talált: win32/RegistryReviver.

Nem vagyok számtechkes, csak sima mezei felhasználó de nekem az a gyanúm hogy ő a hunyó, ha a Pcfórumos linkben leírtak az okok!

2011. szept. 2. 13:19
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, egy egy trójai faló!

Azért jó az Eset Online Scannere, mert ugyanazt tartalmazza, mint a fizetős NOD32 Antivírus vagy az Eset Smart Security, ugyanazzal a napi (akár többszöri) frissitéssel. Én ajánlottam neked (nekem ESS van a gépemen, megvettem).

2011. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez a trójai Regisztrációs adatbázis figyelmeztetésnek álcázza magát, valahonnan letöltötted? Mindenképpen trójai (Win32...). Eset Online Scannere sima Windows figyelmeztetésekre és üzenetekre nem ugrik.
2011. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ide töltsd fel, amit az Online Scanner talált.

[link]

2011. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nnnna, megvan, ez a win32/RegistryReviver mindenképpen trójai. A Google keresőjében úgy szerepel, mint "Díjnyertes rendszer-gyorsító program". Tessék, Google magyarsággal a leírása. "Registry Reviver bizonyítja a szakértők, hogy javítsa a PC teljesítményét, ... Registry Reviver használja a legfejlettebb technológiák diagnosztizálására, tiszta és". A Mozilla Firefox6 böngészőm WOT kiegészítője azonnal ugrott rá "WARNING" (veszélyes) riasztásal. "A számítógép teljesítményét javító" szoftver valójában TRÓJAI!

No comment...

(Töltsd le a WOT kiegészítőt, a Firefox-hoz és a Chrome-hoz is van már).

2011. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!