Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot vagy netbookot...

Laptopot vagy netbookot szeretnék vásárolni? Részletre hol kapok a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

sajnos nem tudom megnézni online az akciós újságokat, felénk pedig nem hoznak. ha havi 5-7E-ért lehetne laptopot venni (mondjuk 12havi törlesztőre), az jó lenne! vagy netbook havi 4-5E-ért!


az euronicsban akciós ausust ne mondjátok, ma majdnem megvettem, mire közölték, hogy nincs rajta op.rendszer, és mivel nincs külső meghajtóm, nem is tudok rátenni:S


2011. szept. 2. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál rá tenni? Felmásolod a rendszert egy sima SD kártyára és feltelepíted a rendszert.
2011. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tudom, én nem értek hozzá. megkérdeztem, hogy pendrive-ról lehet-e, azt mondták, hogy csak ezzel a külső valamivel lehet, ami 15-17E Ft...:S
2011. szept. 2. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Hahaha még hogy nem lehet pendriveról... Google kisezer találatot kiad a pendrive bootolásra! Ők is csak a profitot nézik semmi mást :\
2011. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én sajnos nem értek hozzá. :(

tegnap másfél órán keresztül ott voltam, mindent megkérdeztem, mondtam, hogy csak netezni kellene, meg hogy az office fusson rajta, azt mondták, arra tökéletesen megfelel. kérdeztem, pendrive-val rá tudom-e tenni, azt mondták, rá. ma bementem anyámmal (az ő neve kellett a részlet miatt), megint egy órába telt, hogy eljussunk odáig, hogy megvegyük. párom hívott fel, hogy kérdezzem meg, ha esetleg vírusos lesz, vagy lesz vmi gánncs az op.rendszerrel, akkor megcsinálják-e a garanciában, vagy adnak valamit hozzá, hogy újra tudjam rakni, mivel nincs CD meghajtója. Erre mondja a hapsi, hogy ezen nincs op.rendszer. Mutattam neki, hogy az újságban az van írva, szó szerint, hogy valami MeeGo****operációs rendszerrel...azt mondja, az nem elég rá, rá kell tenni a windowst, mert így bekapcsolni se lehet. kérdeztem, hogy akkor hogy tegyem rá? pendrive-val? azt mondta, azzal nem lehet, csak ezzel a külső meghajtásos izével, ami plusz 17E Ft, mert ők nem tudnak ott rátenni semmit. Vagyis ha nem kérdezek rá, hogy hogy tudom újratelepíteni, nem is mondják, hogy így kb. bekapcsolni se tudom, semmit nem tudok vele csinálni. Végülis otthagytuk őket egy félkész szerződéssel...:S


szóval ennyire nem értek hozzá sajnos:(

2011. szept. 2. 15:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon csúnyán megpróbáltak átverni titeket, mivel pendrive-al a Windows7-et MINDEN NETBOOKRA/LAPTOPRA iszonyatosan egyszerűen rá lehet telepíteni kb. 20 perc alatt.
2011. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nah, dejó:(
2011. szept. 2. 15:13
 7/12 urimate ***** válasza:
Pendrive-ról tuti lehet telepíteni, de a WIN7-et nehogy ráerőszakold egy netbookra, még notebookra se feltétlenül, mert a hajad fogod tépni. Egyébként operációs rendszer nélküli gépet nem árulnak sehol, mindegyiken van legalább egy linux, vagy egy dos, amivel már el tudod indítani a gépet.
2011. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mondom, én nem értek hozzá, ezt mondták:(


ez a gép:

[link]


és ez van írva hozzá:

10,1" netbook

1GB ram

8GB SSD háttértár

MeeGotm op.rendszer

N435 processzor


ezért gondoltam, hogy van rajta op.rendszer, és ha megveszem, már lehet is használni.

de konkrétan megkérdeztem, hogy akkor így, ebben a formában ahogy van, mire tudom használni. a válasz: SEMMIRE...

2011. szept. 2. 15:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Haját fogja tépni? Nekem egy olcsó HP netbookon AERO felülettel süvít, gyorsan a Windows7, Office 2007, Torrent, filmek, internet és még sorolhatnám.
2011. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 urimate ***** válasza:

Ha ezt mondták, akkor átvertek, vagy nem azt árulják, ami a hirdetésben van. Ha elolvastad az ott leírtakat, ahonnan a képet linkelted, akkor láthatod, hogy mit tud ez a MeeGoo. Ezzel tökéletesen megy a gép, de ha nem tetszik, vagy nem tudod használni, még mindig lehet windows-t tenni rá később.


Ha viszont ez a MeeGoo nincs a gépen, akkor reklamálni kell, vagy nem megvenni (már amennyiben senki nincs, aki a windows telepítést meg tudná csinálni).

2011. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!