Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlassz...

Milyen laptopot ajánlassz nekem erre? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Lassan itt az egyetem és szeretnék egy jó kis laptopot venni magamnak... itt vannak a feltételek hozzá:

- ár: plafon a 150.000 Ft

- legyen jól elkülönülve a billengyűzet gombja (gépírás miatt)

- nem játékra használnám ( de azért a biztonság kedvéért a min. az legyen h fusson rajta az nfs shift 2 hátha kedvet kapok:) )

- 400 giga hely elég rajta

- normál méretű legyen ne netbook

- akkor is gyors legyen, ha mondjuk sokminden meg van nyitva

- megbízható legyen

- sokáig tartson az akksija

- BŐVÍTHETŐ LEGYEN!!!


Nagyjából így ennyi jutott eszembe. Nekem pl tetszik a dell valami olyasmi billentyűzetre gondoltam...


Hallottam olyan előítéleteket h a fujitsu és a toshiba laptopok gyakran hibásodnak... Ajánlanál olyan márkát ami megbízható?


Előre is köszönöm!


2011. szept. 2. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mert nem nézegettem mostanában, de Fujitsu-t, HP-t szerintem ne. Mindkettővel voltak tapasztalataim:)
2011. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tényleg és mik voltak? a Fujitsu-król hallottam hogy könnyen megadják magukat, de a HP-ről azt hallottam h elégjók... És a Packard Bell milyen minőség?
2011. szept. 5. 23:00
 3/12 anonim ***** válasza:

A PB egy rakás kaka. elég itt rákeresni.

Te ezt mind 150-ből akarod?? Most megyek és körberöhögöm a kutyát. :D :D :D

2011. szept. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
most találkoztam a dell inspiron n5040-nel egy cikkben. szerintem nagyon megéri az árát. [link]
2011. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

02:31 -es válaszoló... asszem nem olyan nagyok az elvárásaim, hogy 150k alatt ne lehessen ilyen laptopot találni... Tudod én megkerestem rá a pénzt a nyáron és nem anyuésapu ad rá 200-300k-t hogy a fiuknak legyen mivel villogni...



10:54 - köszönöm a választ! Én is dell laptopot néztem ki magamnak, volt szerencsém kipróbálni egyet a régi iskolámban és nagon megtetszett az egész...

Pontatlanul fogalmaztam, a plafon 150k de van rá 150k-m tehát akörül szeretnék nézni :)


Tehát kinéztem egy Dell Inspiron n5110-est ilyen felszereltséggel:


[link]


Vélemények róla?

2011. szept. 7. 00:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy nem te kerested meg rá a pénzt. Azzal meg máshová menjél, hogy anyámék adták nekem a pénzt a gépre. Már 10 éve nem élek otthon, de sebaj.


Én arra reagáltam, hogy amiket összeírtál azt 150k-ért mind megkapni irreális. Szóval te kezdted a hülyeséget.

2011. szept. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha megsértettelek, bocs!


Ha én kezdtem a hülyeséget, vagyis irreális, hogy találok ilyet, akkor hogy-hogy 153.000 Ft-ért találtam egyet?

2011. szept. 7. 01:36
 8/12 anonim ***** válasza:
És mit? Na meg mit jelent a sokáig bírja az akku?
2011. szept. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegul milyet vettel? Engem is erdekelne.
2011. szept. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még körülnézek a napokban a nagy üzletekben (Saturn, MediaMarkt, Euronics stb...) De valószínűleg marad a Dell n5110, nagyon megtetszett:)


Ha megvettem megírom melyiket választottam!

2011. szept. 7. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!