Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor felbontás? (Kérdésed...

Santiego007 kérdése:

Monitor felbontás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most kaptam egy új Samsung Lcd monitort 18.5"-ost. Az a problémám,hogy eddig az 1024x768-as felbontást használtam a régi crt monitoromon- ám mivel ez ilyen szélesképernyős monitor itt a 1366x768-as tűnik a legjobbnak,csak az a gáz,hogy a betűk így eléggé kicsik. Ha átállítóm 1024x768-ra akkor meg széthúzza az egészet. Lehet valamit csinálniaz optimális képért ?Köszönöm
2011. szept. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az LCD monitoroknak csak egy optimális felbontása van, amivel gyártották (maximális). Ha kicsik a betűk, azzal együtt kell élni és meg kell szokni.

Nekem 17 colos van 1600x900 as felbontásban és még azt is ki lehet bírni, pedig biztos kisebbek a betűk, mint a tiéden.

2011. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pakerskali ***** válasza:
Ha win 7-ed van akkor jobb klikk az asztalon>képernyőfelbontás>a szöveg és más elemek nagyítása vagy kicsinyítése>közepes-125% majd alkalmaz és módosítások megtartása.
2011. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2: Arra rájöttem,hogy azzal tudok játszani,de viszont ha belépek a netre akkor ott ugyan olyan kicsik a betűk :/

2011. szept. 3. 14:37
 4/5 Pakerskali ***** válasza:
Ha netezel akkor miután megnyitod a böngészőt és nyomj Ctrl és + billentyűt addig amíg úgy nem gondolod, hogy jó a betűméret illetve a haladó opciónál állitsd be a betűméretet a neked megfelelőre.
2011. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ez bevált :)
2011. szept. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!