Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem nem rég lett újratelep...

A gépem nem rég lett újratelepítve és úgy indul mint amikor újra van telepítve, a programok megvannak csak visszaállnak alapbeállításra és a firefox nem jegyzi meg a felhasználóneveket és jelszavakat. Most mi van vele? Segítség!

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 07:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Windows xp sp3
2011. szept. 3. 07:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor - gondolom - a programok is újra lettek telepítve. Valószínűleg mindent újra kell konfigurálni.
2011. szept. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem egészen értem, akkor nem lett a C leformázva? akkor van az hogy a progik megmaradnak de attól a rendszer nem igazán lesz jobb, én full törlöm a C-t mindég (formázom). A jelszavak akkor maradnak meg ha kimented őket! C-Dokumentum & setting-User-Aplication data-Mozzilla! ez a sorrend, itt kell menteni a D-re stb, az Utorrentnek is itt a mentése legalább is a 2.? változatoknak a 3.?-nak nem tom de vsznű az is ott van :S
2011. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az újratelepítés után telepített programok csinálják
2011. szept. 3. 07:46
 5/6 A kérdező kommentje:
és az utána elmentett jelszavak
2011. szept. 3. 07:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Passz, nekem 6.0.1 firefox van xp sp3 de ilyen nem volt.
2011. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!