Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WOW-os segitsen! Mi a wrath...

WOW-os segitsen! Mi a wrath of the lich king?

Figyelt kérdés

a wrath of the lich king-ben mi van? és mennyit kell érte fizetni havonta? ilyenekről kérek infókat!előre is köszönöm!

azt tudom hogy lehetek death knightel ha megvan.


2011. szept. 3. 10:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
illetve van, csak a cap 85 és ott már a cata-s taralmak vannak.
2011. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
ne baszakodjál, alap wowwal is simán fel lehet menni, és ugyanugy az új küldiket megcsinálni, amikazerothban vannak, csak lvl 60 cap van és nem mehetsz outlandra stb, de már ez is tök8 mert aki megveszi az alapot egbyöl kapja a bc-t, tehát 70lvl lesz a cap, aztán ha akarja megveszi a lichkinget aminél 80 utána catát ahol 85. a kiegek csak egyszerű tartalmat adnak a játékhoz, és a havidij ugyanugy 3500 MIND1IKNÉL!!!!!!!!
2011. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ok kösz.végre megtudtam amit akartam. egyben leirtad igy már könnyen megértettem én is.kösz szépen!!!!
2011. szept. 4. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!