Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy a leggyorsabb fejleszteni...

Hogy a leggyorsabb fejleszteni a Gates of Andaron-ban egy ember-íjászt ami most 16-os?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 13:47
 1/3 anonim válasza:

Ez nem a megfelelő hely.

Speciálisan e miatt a játék miatt létrejött fórumokon kérdezd meg, és ott lehet, hogy használható választ is kapsz majd.

Persze egy tippem azért van. Mindig csak a küldetéseket csináld, úgy lehet a leggyorsabban fejlődni.


Nézelődj itt: [link]

2011. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 roby120 válasza:
nekem nem tippem van hanem tudom :D iraton de persze legalabb +9 es szamszerijad kell legyen iraton meg a gremlineknel ott hamar 20 as leszel 20 astol meg 20 as iraton es ahogy fejlodsz csinald meg a kuldeteseket is es hamar elered a 34 es szintet nekem van egy 34 es ijaszom a global szerveren 34 es lettem vele 3 het alatt
2011. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező lvl 20 ig aká küldetéseken is, onnantól irat lvl 80ig, onnantól meg pecsi.
2012. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!