Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a számítógépem?

Miért nem működik a számítógépem?

Figyelt kérdés
Az lenne a baj, hogy bekapcsolom a gépet, megy a ventilátor is, és nem akar bootolni, ha beteszem az eredeti xp telepítőt, akkor azt kiírja, hogy "a cd-ről való futtatáshoz nyomjon meg egy billentyűt..", megnyomom, utána " a számítógép hardverkiépítésének vizsgálata".., és elfeketedik a kép, a gép megy tovább de semmi más..
2011. szept. 3. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyit tudok ajánlani mint mindenki másnak és átlag segít is hogy vedd ki az alaplapból a kis gombelemet és húzd a 220-at is ki kb 1-2 percre, közbe vedd ki a vga-t memóriát kábeleket húzd szét és vmivel fúvasd ki (énnekem hűtőgépből van fúvatáshoz kompresszor csinálva azzal szoktam vagy kézi pumpával vki meg nyomja közbe) a tápot sem árt (szét kell szedni) és akkor majd látod.

De nézd át az alaplapon a kondikat is nem-e gyanúsan púpos vmelyik? utána összerakod a bioszát beállítod és hagy menjen, ha még is bajos akkor talán alaplap vagy vga lesz sztem.

2011. szept. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom , bár nem vagyok egy nagy számítógép zseni :)
2011. szept. 5. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!