Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Online sport fogadás! Milyen...

Online sport fogadás! Milyen kártya kell hozzá? Többi lent!

Figyelt kérdés
Hogy online bírjak fogadni ahoz milyen kártya kell? Vagy milyent csináljak? Melyik oldalon érdemes fogadni, melyik a legjobb? Én a Bwint néztem! Valami tipp?
2011. szept. 3. 16:02
 1/2 anonim válasza:
van bankkártyád, regisztrációnál ezt megadod a többi valós adataiddal együtt, amit ott kér... visszaigazolod a regisztrációt, leküldik a GRID-kártyát, feltöltöd a bankkártyádról az online egyenleged (bwines) és már fogadsz is!
2012. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Kártya tipusára volt kíváncsia kérdező nem a regisztráció menetére. Dombornyomott vagy sima banki kártya kell hozzá, vagy elég ,hogy legyen a hátlapján egy 4 jegyű és 3 szám az aláírás után. ez érdekel engem is!
2012. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!