Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik az olcsóbb a nintendo...

Darkus Állarcos kérdése:

Melyik az olcsóbb a nintendo DS vagy a PSP?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 16:52
 1/7 anonim válasza:
Hát kinek mi. Személy szerint egyértelműen a psp-re szavazok. Szép grafika, ismert nagy játékok stb.
2011. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző:

szerintem meg mindenkinek ugyanaz az olcsóbb, velem pl. még nem fordult elő, hogy a boltba nekem 50-ért adtak PSP-t, mögöttem lévőnek meg 30-ért.


Amúgy DS olcsóbb, mivel gagyibb is, gyengébb hardver, stb.

2011. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A DS abszolút nem gagyibb, sokkal fejlettebb mint a PSP. Érintőképernyő, és olyan tuti, hogy a PSP mellette elsüllyed. Egyébként a Nintendo DS az olcsóbb.:-)
2011. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, érintőképernyő, ennyi.

De design, hardver, minőség a PSP mellett szól.

Ezzel nem a DS-t akarom szarozni vagy a PSP-t éltetni, de ez tök egyértelmű.

2011. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát egy konzolnál nálam csak a játékkínálat döntene, semmi más. PSP-nél lehet nyáladzani a jó grafikára, de igazából az NFS meg a FIFA nem hat meg engem. A DS-re szerintem jobb játékok vannak, de inkább így fogalmazok: a DS-re nekem jobban tetsző játékokat adtak ki.
2011. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez lehet, de én nem is erről beszéltem.

Én csak magáról a technikáról/hardveres dolgokról, nem a szoftverekre gondoltam.

Azt meg mindenki el tudja dönteni, hogy melyik fajta játékok jönnek be neki, a PSP-s hardcore vagy DS-es casual játékok, esetleg mindkettő.

Én nekem a Sony exkluzívjai a kedvenceim, és mivel abból akad pár PSP-re is (God of War, Metal Gear Solid, Killzone, stb) nekem a szoftverek miatt is PSP a megnyerőbb, de ez már szubjektív.

2011. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az árba az is belejátszik, hogy mennyibe kerülnek hozzá a játékok

vagy hogy mennyire lehet hozzá letöltött játékokat tenni

2011. szept. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!