Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy nem kapom...

Mitől lehet hogy nem kapom meg az sms-eket?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Xperia X8-am van már november óta. Eddig semmi gond nem volt az sms-ekkel, de most kb. augusztus közepe óta nem kapom meg amit írnak nekem. Megpróbáltuk én tudok sms-t küldeni, megkapják, de amit nekem írnak az nem érkezik meg.

Ez mitől lehet?


2011. szept. 3. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Sms memóriád ha nem telt be akkor, tedd be a kártyát egy másik telóba. Ha azon sem, akkor jelezd az adott szolgáltató ügyfélszolgálatán.Lehet, hogy vmi központi hiba.
2011. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy miért ilyen igénytelen oldalon kérdeznek az emberek ilyen spéci dolgot vagy miért nem ismerik a gúglít.

X8-on nincs sms memória ami megtelne. Inkább keress egy olyan oldalt ahol ezzel foglalkoznak. seria.hu

2011. szept. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Egyébként azért itt kérdeztem mert gondoltam hátha volt valakinek hasonló problémája...

De tegnap este például megkaptam 7 smst amit csütörtök-pénteken küldtek... Volt amelyiket szerdán...

2011. szept. 4. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!