Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Letiltották a...

Mit tehetek? Letiltották a G-mail fiókomat! :- (

Figyelt kérdés

Ma megakartam nézni a G-mailomat és ezt írta: Nem tudsz majd bejelentkezni ebbe a fiókba, és rajta keresztül nem férhetsz hozzá a Google egyik termékéhez vagy szolgáltatásához sem. Nem felelsz meg a Google Fiók használatához szükséges életkori követelményeknek. Ezt a fiókot 29 nap múlva töröljük, kivéve ha helytelen születési dátumot adtál meg, és igazolod, hogy betöltötted 13. életévedet.

Több mint 5 éve használom ezt a fiókot, nagy megelégedettségemre és nem értem most mi ez. Az életkorom nem változott! :-)

Felajánl egy egyszeri 0,30 USDs tranzakciót a számlámról.....nagyon durva, ja és egy angol, hosszú megállapodást!!! Mit tehetek, rengeteg, adat, cím van, amit legalább megszeretnék menteni.

Köszönöm előre is, aki segít!!!


2011. szept. 4. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Pereljél...
2011. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi ez valóban nagy segítség volt... :-(
2011. szept. 4. 12:54
 3/22 anonim ***** válasza:
változtasd meg az élet korodart .... kit érdekel ha hamis :D
2011. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ha nem enged be, akkor nem tudom átállítani!!!!! Ahogyan írtam is több mint 5 éve használom, 30 fölött vagyok és nem állítottam át semmit.

0,30 USD ellenében oldja fel!!!!

2011. szept. 4. 13:36
 5/22 anonim ***** válasza:
Öt év alatt nem változott az életkorod? :)
2011. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Google figyeli azt az e-mail címed amire regisztráltatad azt az életkor is figyeli lehet hogy az törölve lett?:O
2011. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Valaki lefordítaná azt az érthetetlen zagyvaságot amit az előttem lévő írt?
2011. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 c:\ ***** válasza:

Örök tanulság, ha hamis életkort adsz meg, akkor legalább ne azt állítsd be, hogy 3 éves vagy.


Esetleg írj nekik egy megbánó hangvételű levelet, hátha éppen jó kedvében találsz ott valakit és ezúttal legalább egy 13 év feletti életkort adj meg.

2011. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez spam, sok éve van Gmail-es postafiókom, d ilyenről még nem hallottam. Accountod van hozzá? Bejelentkezési oldalon (de a biztonságin!) [link] alul kis kék sor: Nem fér hozzá a fiókjához? Itt problémamegoldási tippek. De a legfontosabb: azonnali jelszó-váltás! Valószínűleg feltörték és lopták az adataidat, IRÁNI gazemberek akcióitól hangos botrány van.

[link]

2011. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves c:/,


ahogy írtam már 5 éve van meg a fiókom és nem változtattam semmit, egyszerűen egyik napról a másikra letiltották....

2011. szept. 6. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!