Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPad apps? (Kérdésed túl...

IPad apps? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az iPadom regisztrálásánál levonta az összeget (2 euro), utána viszont az ingyenes applikációk letöltésénél (pl twitter) is vont le 2 és 3 euro között. Tudja valaki, hogy miért? Illetve, hogy a fizetős applikációknak egyszeri, letöltési díja van, vagy a használatért is fizetni kell? Nem igazán értem, csak azt látom, hogy mindenért levon. Előre is köszi a segítséget.

ui. Értelmes hozzászólásokat várok, az "így jártál" és hasonlók kíméljenek. Köszönöm.


2011. szept. 5. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már az elejét nem értem:

"Az iPadom regisztrálásánál levonta az összeget (2 euro)"


Az milyen regisztráció? Hova regisztráltál? Mert az appstore regisztráció ingyenes, azért nem kell fizess semmit.


Ha az ingyenes alkalmazásoknál is von le pénzt akkor valami nagy gond van. Van olyan alkalmazás aminek a használatáért fizetni kell, de nagyon nagyon kevés.


Meg kell nézd a kivonatot. Hova megy a pénz?

2011. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy miért ilyen igénytelen gagyi oldalakon kérdeznek egy speciális szakmai témát. Ahol kb 20 perc múlva kapsz vagy 5 érdemi választ is.

Tényleg miért itt kérdezed???


Előző az Appstore és az iTunes reg nem ugyanaz. Ha iTuneson keresztül regelted (mivel iPad így nyilván így csináltad) akkor teljesen normális, hogy lefoglalt (nem levont) 2EUR-t utána viszont nem.


most Túl fáradt vagyok, hogy részletezzem

2011. szept. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, iTunes regisztrációról volt szó, először zárolta, majd levette a 2eurot, a többi appnál pedig már nincs gond, kaptam e-mailt. Második válaszolónak: azért itt kérdeztem, mert nem találtam fórumot ezzel a problémával kapcsolatban, illetve tudtam, hogy reggelre itt biztosan kapok választ. :) És kaptam is, bár közben megoldòdott. Ment a pont mindenkinek. Köszi.
2011. szept. 6. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!