Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiiktatni a jelszót...

Hogy tudom kiiktatni a jelszót ha belépek a biosba?

Figyelt kérdés

Pls help Pls!!!

Gép indul belépek és jelszót kér xD

Lehet hogy én csináltam jelszót vagy mi?

Vagy alapbol van?

Ha van hogy lehet rajta atjutni mert meg kilepni se tudok ha belepek a biosba xD


2011. szept. 6. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kiveszed az alaplapon a gombaksit, vársz valamennyit. vissza teszed és vissza kapcsolod a gépet. utána elvieleg nem lesz.
2011. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor még bios se lessz és tünkre megy a gép nem? XD
2011. szept. 6. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező hülyeséget beszélsz, a válaszadó jól mondta a biost egy eprom tárolja, nem veszik el csak visszaáll alapértékekre, így a jelszó is, vagyis törlődik, de a géped működni fog.
2011. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jenci ***** válasza:
100%
Nem megy tönkre a gép,mert attól még lesz BIOS.Csinálj egy Load Default-ot.
2011. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
miért menne tőle tönkre a géped?!
2011. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miaz a load default?
2011. szept. 6. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
alapbeállítások betöltése.
2011. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó de hol? XD
2011. szept. 6. 20:53
 9/11 Jenci ***** válasza:
Mikor belépel a BIOS-ba,a lehetőségek között van egy olyan Load Default.Most nem tudom melyik billentyűvel kell beállítani de ott le van írva.
2011. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit hol találsz meg a BIOS-ban az a gép illetve a BIOS típusától, (verzió számától) is függ.

Természetesen van egy általános alap séma, de én még nem láttam két teljesen egyforma BIOS menüt.

Kénytelen leszel magadtól rájönni, megtalálni mit hol tudsz beállítani a BIOS-ban.

Ha van az alaplaphoz gyári leírásod az nagymértékben a segítségedre lehet.

Dee ne nagyon kotorj bele, mert komoly bosszúságokat okozhatsz magadnak ha nem értesz hozzá.

2011. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!