Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet két monitort két...

Hogyan lehet két monitort két egeret és két billentyűt összekötni egy számisigép házhoz?

Figyelt kérdés
most nekem úgy kénné hogy a másik monitor 25-23 méterre lenne a számítógép házhoz.milyen hasszabitok kellenek és menyibe kerülne,és így jó működne-e mind a kettő?
2011. szept. 6. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

20-25 méternél sima VGA kábel már nem visz át. Egeret meg billentyűzetet simán bedughatod az USB portba.


Egyébként mi lenne a cél ezzel, mert ez nem világos.

2011. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ezt inkább úgy szokták, hogy több gép - egy monitor/egér/bill
2011. szept. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán megoldható, tegyél a gépbe egy olyan video kártyát amin két monitor kimenet van, a windóz simán lekezeli a két monitort.

Amiknek a kiterjesztett kezeléséhez tudom még ajánlani a Double Desktop és a GridVista alkalmazásokat, ez utóbbi a neve ellenére nem csak vista alatt fut, simán műkszik az XP alatt is.

Klaviatúrát meg egeret is rádughatsz két garnitúrát ha USB-s nem fogják zavarni egymást (ki van próbálva) csak egyszerre ne akarjátok mind a két egeret húzgálni mert attól, hogy két egeret dugsz a gépre kurzor ugyanúgy csak egy lesz ami össze vissza fog menni mindenfelé, a klaviatúránál meg ha az egyiken bekapcsolod pl a shift lock-ot akkor másikkal nem tudod kikapcsolni.

Hosszabbítókat, szabvány monitor és USB hosszabbítót használj nem valószínű, hogy fogsz kapni egyben ilyen hosszút, de 5 max 10m-eseket már lehet kapni, amiből összedughatod a neked szükséges hosszt.

2011. szept. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egyébként mi lenne a cél ezzel, mert ez nem világos."


Mi nem világos a kérdésben?

Az a cél, hogy két helyről kezelhesse a gépet, mint most én is pl.

A gép kint van a nappaliban az összes perifériával együtt, persze a kinti monitor most ki van kapcsolva, én meg bent döglök az ágyon a szobában az éjjeli szekrényen a benti monitor ölemben a benti klaviatúra, mellettem meg az egér igy nem kell ki-be cuccolnom, csak azt a monitort kapcsolom be amelyikre szükségem van.

Most már világos?

2011. szept. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Elöször is a vidókártyára két kimenet kell ha van dvi kimenet meg vga az már jó rá nyomod a két monitort és a vezérlöpultba képernyő akkor ott van egyes kettes, egyesre az asztal, másikra meg azt állítod be amit akarsz. egeret, billentyűzetet meg csak bedugod de 25 méterre én inkább vezeték nélkülit vennék.
2011. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!