Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak ilyen...

Miért van az hogy csak ilyen szinten tölti be az oldalakat?

Figyelt kérdés

25 megás netem van szóval nem így kéne és egy ideig rendesen működött. Nemrég felkerült valahogy egy Pando Media Browser (vagy booster) amit letöröltem mert semmi szükségem nem volt rá és advanced system care-el optimalizáltam tcp/ip-t.

Kép:

[link]


2011. szept. 7. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Free Media Browser to Download a PTF-ről van szó? Ezt megkerestem a neten, a Firefox6 böngészőmben a WOT kiegészítő azonnal letiltotta. WARNING az ÖSSZES PTF oldal. Vagyis ez vagy hamis vírusirtó, vagy hamis "úgynevezett a Windows optimalizáló".

Futtasd le az Eset Online Scannerét, megfertőződött a géped.

[link]

2011. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ami még érdekesebb hogy amint letisztítottam CCleanerrel a gyorsítótárakat, egyből ment minden rendesen.

Nem arról van szó hanem erről: [link]

ESET Smart Securitym van.

2011. szept. 8. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!