Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy kell filmre...

Nik0lett kérdése:

Nem tudom, hogy kell filmre feliratot rakni, vagyis párosítani hogy kell?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy letöltöttem a 24 sorozatnak az összes epizódját, de angolul, és eddig nincs baj, mert nem tudtam, hogy másnak kell és nem a családomnak. ( Mivel mi tudunk angolul) Viszont szüleim ismerőseinek kell, és mondták, hogy nem baj, hogy angol, csak legyen rajta magyar felirat. Ez oké. Letöltöttem a feliratokat is, de nem tudom a filmhez kapcsolni!!! :'( Hogy kell?? és milyen formátumban? (dvd-re kell rámásolnom ráadásul) Nézzétek el ezt a rész nem tudom, hogy kell csinálni segítsetek kérlek!
2011. szept. 8. 18:16
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:

Itt az a kérdés, milyen formátumban kell legyen a dvd-n.

Ha DVD-VIDEO kell (hogy a hagyományos DVD is lejátssza), akkor azzal lesz munka bőven, míg a gép átkonvertálja a filmeket, illetve több dvd-re is szükség lesz.

Ingyenes program a DVD-Flick:

[link]


Ha maradhat úgy, ahogy letöltötted, akkor érdemes külön mappába rakni a filmeket a hozzátartozó felirattal, teljesen azonos néven (kivéve a kiterjesztés).

Vagyis ha mondjuk 10 film ráfér a dvd-re, tíz mappa, mindegyikbe a film és a felirata.

Ilyenkor bármilyen íróprogrammal, sima adat dvd-t kell írni.

2011. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. okt. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!