Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A nyomtatóval lehet a hiba?...

A nyomtatóval lehet a hiba? Vagy a tinta patronnal?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vettem egy deskjet 1050 nyomtatót.Nem soká a tinta kifogyott.A két patront elvittem töltetni,majd visszapattintottam a helyére.Azóta a felét a lapnak kinyomtatja,a felét nem.Egyszer tökéletesen nyomtat 1-2 oldalt, utána megint a fele megvan a fele nincs.A fénymásolásnál ugyanez van.A fele megvan a fele nincs,csak elmosódva.Segítsetek ha tudtok mi lehet ez?Ja!! és a tintatöltöttség jelző ugyanúgy ég,mintha üres lenne a patron.Nem ejtettem le,nem csináltam a géppel semmit,és mégsem jó. köszi a válaszokat.
2011. szept. 8. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Tegyél bele új patronokat.

Valószínű, hogy megfog javulni.

Elképzelhető hogy nem a megfelelő típusú tintával töltötték újra a patronokat, ugyanis nem mindegy milyen tinta van az adott patronokban, nem azonos a szemcseméretük.

Általában márkánként, más a minősége.

2011. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

ha igaz az, amit az első mond, akkor nagy bajban vagy, mert MAGA A NYOMTATÓFEJ is eltömődött, amit a mai gépekbe egybeépítenek a HP-nál az armatúrával, szóval a komplett nyomtatót dobhatod ki a kukába, mivel a javítás árából 4 db vadiúj nyomtatót vehetnél a boltban.


A nyomtatómaffia érti a dolgát. Sajnos ő uralja a gyártókat is már 10 éve. Most a saját bőrödön tapasztalhatod meg, mint az összes többi felhasználó ezt az undorító, mocskos üzleti modellt.

2011. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez butaság a deskjet 1050 nyomtatófejei a patronokra van építve, tehát ha új patronokat tesz bele akkor azokkal együtt új nyomtatófejeket is egyúttal.

Egyáltalán nem kell kidobni a nyomtatót.

Az epsonnak a szokása, hogy beépített nyomtató fejek vannak és csak a tonereket azaz a festék tartályokat cseréled.

Azért olcsóbb azokhoz az új patron.

Hátránya viszont, hogy ilyen esetben ott valóban nagyobb a gáz.

2011. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát:Mindenféleképpen vegyem meg az új patront,és a töltést felejtsem el...Csak egyet nem értek,akkor az hogy van,hogy némely oldalakat rendesen kinyomtatja,majd a következőnél a fele szöveg lemarad.
2011. szept. 9. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, mielőtt új patronokat vennél.

vedd ki a patronokat jól rázd fel őket, majd a mosogatóban nyisd meg a csapot állitsd be olyan melegre a vizet amit a kezed elvisel készítsél elő egy darab papírtörlőt 1 lap majd tartsd a patronokat a víz alá, úgy hogy a vizet a nyomtatófej részére folyasd rá 5-10 másodpercig

2011. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aztán szárítsd le a törlő papírral.

Dörzsölni nem szabad!

majd megint jól rázd fel a patronokat.

Vissza a nyomtatóba és próba.

2011. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom.
2011. szept. 10. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd majd meg mi lett az eredmény.
2011. szept. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!