Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha új gépet veszek, amelyiken...

Ha új gépet veszek, amelyiken nincs semmilyen op. Rendszer, akkor így fel tudom tenni a Win7-et?

Figyelt kérdés

Szóval, a mostani gépemen letöltöm a magyar nyelvű Win7-et, és azt kiírom egy DVD-re. Amikor meglesz az új gép, akkor pedig a DVD-ről tudom telepíteni? Ez így működik?


És ha mondjuk rar fájlokban töltöm, akkor a DVD-re kicsomagolva másoljam át, ami lesz fájl? telepítő kódot találok hozzá a neten?


2011. szept. 9. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen a letöltött verzió is jó lesz rá. Általában az operációs rendszerek iso-ban szoktak lenni. Ezt lemezképként kiírod és már telepítheted is. Ajánlom, hogy minél kisebb írási sebességen írd.
2011. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja igen, és Windows Loaderel lehet aktiválni. Nem nagy kunszt. :)
2011. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha RAR -ban töltöd le, akkor abban a RAR -ban, pontosabban a részeiben tuti, hogy ISO fájl lesz, az fog a kicsomagoláskor egy fájllá összeállni. Egy DVD -re kiírod az ISO lemezképet "Disk Image" -ként, semmiképp sem máshogy, mert úgy nem fog működni! Így tudni fogod a rendszert telepíteni. Ha aktiválni kell, akkor én a DAZ Loader -t ajánlom (Google -al keresd ki). Sok sikert!
2011. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!