Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elveszett partícióra van...

Bodri98 kérdése:

Elveszett partícióra van megoldás? (Többi lent)

Figyelt kérdés
ADATA HDD Superion SH93-om vincseszteremen elveszett a partíció a Windows intéző leállása miatt. (Egy programot akartam telepíteni róla). Újraindításkor szokásos módon formázni akarta. Na most mi próbáltunk rengeteg partíció helyreállító programmal visszahozni, de nem sikerült. Most már ott tartunk, hogy nincs más megoldás mint leformázni, és arra is találtunk egy programot, hogy ha leformázzuk akkor "elvileg" visszahozza az összes adatot hiba nélkül. Próbáltuk azt is mert nekem kettő ilyen vincseszterem is van(egyik üres), hogy a egyikről a másikra elmenteni esetleg ISO vagy tömörített fájl-ban. De sajnos az sem sikerült. A ti véleményeteket kérem, hogy tudtok-e még valamilyen Partíció helyreállítót(Kérlek az összesnek a nevét írjátok le amit tudtok), vagy ha nem akkor formázzuk-e le. (Nagyon fontos lenne ez nekem mert 500Gbyte-os a vincseszterem és majdnem be van telve. 50 Gbyte hely van rajta.)
2011. szept. 10. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt szakemberhez kell vinni.
2011. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
chkdsk esetleg
2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor a Windows Explorer nem találja a lemezt, az nem jelenti azt, hogy az adatok elvesztek.

Legtöbbször az adatok rendben vannak, de a lemez boot szektora sérült.

A Smart Partition Recovery visszaállítja törölt, sérült logikai lemezeket.

Az automatikus üzemmódban, a Smart Partition Recovery könnyen lehetővé teszi, hogy visszaállítsa az "elveszett" meghajtóhoz a hozzáférést

[link]

2011. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nagyon nem megy egyik sem, akkor ezt is próbáld ki, én ezzel metettem öcsém 500GB-os samsung mobil lemezét:

[link]

(Otthoni használatra ingyenes)

2011. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, mindent megpróbálunk megtenni. (Ha van valami fejlemény róla majd írok.)
2011. szept. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!