Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az SD memóriakártyákon biztons...

Az SD memóriakártyákon biztonságos tárolni a képeket hosszú ideig?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Tudtommal csak a sok újraírás teszi tönkre (meg persze ha eltöröd vagy ilyesmi), ha sokszor írsz rá. Viszont ha csak felrakod a képeket és elteszed, néha előszeded, megnézed őket stb. attól nem fog sokszor újraíródni rajta semmi sem. (Mikor nézed a képeket, csak olvasódnak)

2011. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok a szar kártyaolvasó, a notebookomban speciel most ment tönkre.


a harmadik kártyaolvasó amit nemrég vásároltam, az végre akadásmentesen felismeri a behelyezett SD kártyát.

2011. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 optimus8 ***** válasza:
100%

Mindenképpen időtállóbb, mint egy optikai elven működő CD/DVD/Blu Ray. A merevlemez (HDD) sem túl biztonságos, forgó alkatrészek vannak benne, mindenki tudja, mi ezzel a baj.

SSD vagy memóriakártya jó választás lehet, hiszen nincsen benne forgó alkatrész. Ha attól félsz, hogy valaki rátalál és megnézi a tudtod nélkül a képeket, akkor mindenképpen javaslom azt, hogy interneten egy erre szakosodott szolgáltatónál (akár fizetős, akár ingyenes) bérelj tárhelyet, mert ott biztosan gondoskodnak arról, hogy meg legyen az adat, amit oda feltöltesz.

2011. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több féle módon tárold őket ,én is igy tettem cd-n és pendriven is rajta vannak,ha valamelyik majd elromlik vagy elveszlik akkor a másikról azonnal készitek új másolatot.
2011. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz fiúk:-)
2011. szept. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!