Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Camstudio-nál nincs hang...

Martial Artist kérdése:

Camstudio-nál nincs hang amikor lejátszom felvételt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem ezt a programot használom, de lehet engedélyezni ennél is a hangfelvételt eleve?
2011. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

>Ne rögzítse a hangot<, elől vedd ki a bejelölést!


[link]

2011. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen már próbáltam de amúgy sem veszi a hangot, meg amikor átállítom akkor ezt írja ki:

[link]

Első válaszolótól kérdem, te milyen felvevőt használsz?

2011. szept. 10. 21:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hypercam
2011. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet mp3-ra állítani?
2011. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem mindent de nem lehet legalábbis én nem láttam. Letöltöttem a hypercam 3-at de ott sem vesz nekem hangot :( tudnál ebben segíteni?
2011. szept. 11. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen más programmal megy a hangfelvétel hangkártyáról? Pl audacity-vel?
2011. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos nem tudom, audiosityhez meg nem értek:) a hypercamnál nincs valami ahol belehet állítani a hangot?
2011. szept. 12. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Avi fájl/hangfelvétel, ide pipa.

De ki kéne próbálni az audacity-t, mert ha ott nem tudsz hangkártyáról rögzíteni -tehát csaj mikrofonról vesz- akkor valószínűleg kimaradt a hangkártya driveréből ez a lehetőség.

Camstudió-nál ott van a lehetőség hangkártyához, amit előttem linkeltek már?

>>> [link]

Ha ezt nem látod szerintem az van amit mondtam a driverrel kapcsolatban.

Egy lehetőség: külön rögzíteni egy spéci programmal a hangot, aztán muxolni a filmet és hangot. TotalRecorder, feltesz egy virtuális drivert, így megoldható csak a hangkártyán átmenő jel rögzítése...

Elsőre próbáld ki az audacity-t, nem nagy kaland, bármikor leszedheted utána... Itt a mikrofonnál lenyitva kéne olyat találni, hogy sztereó keverő, ha nincs, akkor TotalR. [link]

2011. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Töröltem a camstudiót majd újra letöltöttem és most már vesz hangot. A hypercamnál is megoldottam a gondot csak még annyi szeretnék kérdezni hogy ott (a hypercamnál) az egeret ki lehet emelni? Vagyis lehet köré vmilyen alakú és színű formát formálni?
2011. szept. 13. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!