Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől jobb egy Apple Mackbook...

Mitől jobb egy Apple Mackbook mint egy jó DELL Laptop mitől olyan drága mivel tud többet egy olyan mint egy sima laptop?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 14:12
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi MacBook
2011. szept. 11. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Van ott a fedlapon egy kis alma.
2011. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A Mac munkagép elsősorban, míg más lehet munka+szórakozás+játék+net+akármi.

A gyakorlatban jobban látszik a különbség mint így érvelve, nekem van szerencsém iMacen dolgozni és nem hasonlítható a Windowshoz, ha valóban munkára használod és nem másra.


Aki csak presztízskérdés csinál, hogy van pénze Apple-cuccot venni, de nem arra használja amire igazából hasznosítani lehet, az hülyeséget csinált csak, és kidobta a pénzét.

2011. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
28%
A MacBook-ban csak a márkát fizeted meg.
2012. júl. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Használtál már Mac rendszer Apple terméken? Itt annyian írják és osztják ugyanazokat a dolgokat, de szerintem 10-ből 1 ember lehet az, aki tudja is mit beszél, a többi ugyanazt fújja (villogni jó vele, csak a logót fizeted, gazdagok játéka, stb...)


Személy szerint nekem van szerencsém iMac-en dolgozni, és ég és föld a különbség a Windows-hoz képest, ami a munkát illeti (kép-hang-video-kiadványszerkesztés).

2012. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Ez igaz. Nekem Macbook pro-m es egy Windows-os gepem is van, es en az interneten kivul csak munkara es munkahoz hasonlo dolgokra hasznalom a Mac-et. A rendszer teljesen mas a Windows-hoz kepest, es mivel rengeteg ember Windows-t hasznak, ezert a legtobb dolog arra szuletik meg, es ha nem csinalja meg ezt a dolgot valaki Mac-re, akkor nem tudod futtatni rajta.


Ebbol kovetkezik, hogy egy Mac-et nem tudsz ugy hasznalni, mint egy Windows-t. Ettol fuggetlenul az egyik legjobb rendszer. Nagyon eros, nekem a munkahoz kivalo (programozas, kepi anyagok es par internetes dolog, tenyleges internetezes, zenehallgatas stb.)


Errol jut eszembe, hogy viszont internetezesre is tokeletes, ugyan azok a bongeszok vannak, mint a Windows-on, csak mas a kinezete, es a kezelese.


Az pedig hulyeseg, amit a legtobb allit, ahogy mondja az utolso. Ebbol annyi az igazsag, hogy egy kicsit draga, de ha jobban megnezed a legkisebb macbook pro-t, a 13 inch-eset, ami olyan hardverekkel rendlekezik pici letere, mint egy komoly pc, plusz ha tisztaban vagy azzal, hogy a markat mindenhol meg kell fizetni, akkor rajossz, hogy mi az igazsag.


A mac egy megbizhato, munkara kivalo gep. Megeri befektetni a cegeknek is, mint egy labilisabb XY notebook, szazezredik kiadasa. Ebbol igazabol egy evente szoktak ujitast kihozni, akar egy uj gep, akar uj rendszer, es nem kell tokolni, hogy most ez a laptop ezzel a VGA-val, vagy az azzal a procival. Szoval igen, minden mas gep masra jo. Ez egy munkagep.


En azt mondom, ne vegyel Macbook-ot, mert a meglatasaim szerint nem fogod tudni arra hasznalni, amire akarod.


UI: a Windows-os gepem 4 eves, es kb. 8 eve hasznalok Windows-t, mac-et pedig 3 eve, szoval tudom mirol beszelek, es ossze tudom ezeket hasonlitani.

2012. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Egyebkent meg annyit, hogy a Mac kepes minden olyan Windows-os program futtatasara, amit megirnak/konvertalnak ra, igy teha pl. az osszes Microsoft Office program fut rajta, mert megcsinaltak ra.


Egyebkent elnezest az ekezetlenkedesert, es neha a potntatlankodasert. :)

2012. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!