Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jelenleg melyik a legjobb laptop?

Jelenleg melyik a legjobb laptop?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Miben a legjobb?
2011. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenben :)
2011. szept. 11. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek mindenben gyalázzák a többi laptopot néhol még az asztali gépeket is. Egy hátránya van: valami iszonyat drága.

2011. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mire akarod használni.

Nincs olyan, hogy legjobb mindenben. Ez hülyeség.

2011. szept. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden gyartonak vannak mocsok draga modelljei, amik teljesitmenyben szerintem egymashoz kozeliek, viszont lehet a hutest az Alienware oldja meg jobban.
2011. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, elég jó? :)

2011. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De: az alienware nem éppen hordozható. Ha hordozható gép kell, vegyél MacBook Air-t.
2011. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Macbook air játékra azért nem valami jó...nekem 13"-es pro-m van, ami még pont belefért a hordozható kategóriába nálam. Játékra viszont csak annyira jó, hogy viszi pl a nfs carbont meg ilyen régebbi játékokat, amiket most adtak ki mac-re. Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, az Allienware magasan a legigényesebb vas. Most néztem vmikor, h még az asztali gépemnél is komolyabb O_O viszont soha nem fog úgy hűteni, mint az, szal míg én kihúzok bármit overdrive módban az asztalin, addig azért be lennék szarva, hogy a laptop feleannyira húzva állandóan túlmelegszik, és előbb-utóbb mehet a szervízbe. Nameg azért egy 17"-es laptopra ne mondja nekem senki, hogy milyen baromi hordozható :D:D
2012. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!