Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van-e az Apple gépeknek...

Van-e az Apple gépeknek valami előnye? Vagy csak az Apple fanatikusok hiszik ezt?

Figyelt kérdés
Mert én teljesen megelégedek a Windows 7-tel és az Androidos telefonommal, láttam már Macet is lefagyni.
2011. szept. 12. 10:53
 1/8 Electronicperson ***** válasza:
65%
Semmi előnyük nincs csak az ,hogy egy nagyon nagyon nagyon picit nehezebb elcseszni őket, különben szarak mert zártak. NEM jó az apple.
2011. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

előzőnek igaza van. Az apple-t azoknak tervezték, akik gazdagok, de még egy 8 tonnás betontömböt is képesek tönkretenni. az Mac gépek drágák, viszont teljesen "hülyebiztosak". Tehát apuci gazdag gyereke nem fogja őket tönkretenni, hiába tudja a windowst vagy a linuxot 0,3mp alatt kiakasztani a f@szságaival (bocs a kifejezésért).


Tehát a Mac nem más mint egy nagyon drága, SZINTE tönkretehetetlen (nem fizikailag!!!) játékszer :)

2011. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Látom a suliban számtech óra van...


Jó minőségű gépek, jó oprendszerrel. Van aki azt mondja, hogy oké, drága, de nekem megéri, mert nagyon sokba kerülne ha nem tudnék fél napig dolgozni, ezért kell egy jó gép.


Van aki divatból veszi, de az kit érdekel? Mit számít az akkor ha én notebookot akarok venni?

2011. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Velem sohasem fordult elő, hogy ne tudtam volna dolgozni fél napot. Hardverhibát (valami ezeréves WiFi vezérlő volt) leszámítva nem volt gondom a géppel. Ellenben hallottam elindíthatatlanná vált Apple termékekről.
2011. szept. 12. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én meg láttam, hogy hogy készül a húsleves mégsem mernék nekiállni egyedül megfőzni. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem elég látni valamit, azt használni is kell, hogy megtudd mondani milyen. Te azt mondod, hogy meg vagy elégedve a Win7-eddel, én meg azt mondom, hogy a Windows 7 bonyolult, instabil a régi Windowsok hibái még a mai napig tetten érhetők, számomra az Ubuntu sokkal egyszerűbb, könyebben kezelhetőbb (lásd: vezérlőközpont, Launcher, Dash). Én mind a két rendszert mondhatni jól ismerem és csak így foglalok állást a kettőről. Az Apple termékein Mac fut, aminél fel lehet fedezni a hasonlóságot a Linuxszal. Mind a kettő annó Unixból indult szemben a DOS-szal. (nem pont a richard Stallman féle GNU-ra gondolok!)Inkább a Minixre:)

Írta valaki, hogy a Linuxot szét tudja baszni apuci kicsi fia. Ez is csak akkor lehetséges ha a hulyegyereknek rendszergazdai jogosultsága van. Egyébként meg a köldökét levakarhatja a helyéről, de a rendszerfájlokhoz, vagy bármi máshoz hozzá nem tud nyúlni.

2011. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Stefanucz David válasza:
52%
Az apple gepek szaszor tobbet tudnak mint a windowsosok:a kicsi apple macbook air elbir egy GTA IV semmi baj nelkul is ,az apple gepeknek alkalmazasuk is van mint pl:iwork,a macbook pro a vilag leggyorabb gepe 12 maggal rendelkezik mikozben egy szar windowsos pc 2-4 maggal.
2012. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet venni sokmagos Windowsosat is. A 12 meg nekem túl soknak tűnik.
2012. ápr. 8. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:

A világ leggyorsabb gépe azért egy kicsit túlzás. Ez most hasonló volt, mint amikor beszólt nekem egy kis újgazdag gyerek, hogy neki a világ leggyorsabb procija van (I7-990X), nekem meg csak egy szaros I5-ösöm. Tény, hogy gyors procija volt/van, de közel nem a világ leggyorsabbja.


Zárójelben: [link]

Azért ez egy kicsit gyorsabb mint a "te világ legjobb procid"

2012. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!