Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem olvassa be a számítóg...

Senorítah-dalmikah kérdése:

Mért nem olvassa be a számítógépem az usb-t?

Figyelt kérdés
én nemrég vettem egy samsung GT-S5230 éríntő képernyős telefont. és addtak hozzás usb-t is meg ijen telepítő cd-t de a számítógépem nem olvasa be az usb-t aszt írja ki h nemfog megfelelően működni. Pedig már ráá is telepítettem a cd-vel aszta programot. és még mostse tudok felrakni képeket. SEGÍTSETEK!
2011. szept. 15. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt ott kúrtad el, hogy előbb kell telepíteni és csak UTÁNA csatlakoztatni a cuccot...
2011. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Samsung Kies program nem kell ehhez?

Az Androidos Samsungokhoz kell, anélkül nem látja a gép.

2011. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Probáltad mas usb portra? milyen géped van? usb 3 asra nemtudom rálehet e dugni ne ara dugd ha azon volt

windowsod milyen?

én nekem ful semi nincs fent csak windos 7 (64 bit ultimate) és simán felismeri

telon a csatlakoztatási bealitásoknál választás ra menj ilyenkor ha rádugod 3 lehetöség lesz

hátértár ként lehet vagy média tár (ekor éri el a telo memoriát is)

vagy pc studio (suite?) ha fent van a program

én mondég média tarként használom

es termëszetesen be kel lenie kapcsolva normálisan (kezdökëp)

2011. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semilyen program hozzá ha van benne bővítő kártya.

Akkor csak a menüben a számítógépes kapcsolatoknál átállítod médiatárra és kész.

2011. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!