Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyen számítógépes...

Hol lehet ilyen számítógépes versenyekre jelentkezni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok ,hogy pl elmegyek Debrecenbe és ott van vagy 100 versenyző és le kell gépelni egy szöveget minél gyorsabban! Hol lehet ilyen versenyekre jelentkezni? vagy valami hasonlóra? nagyon érdekelne ez engem! 12 éves vagyok4! nagyon értek a gépekhez!
2011. szept. 15. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ööö én még soha nem hallottam róla hogy ilyeneket rendeznének xD
2011. szept. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, tudtommal létezik ilyen verseny. Azt, hogy hol lehet ilyenre jelentkezni azt nem tudom, javaslom kérdezz rá az informatika tanárodnál, vagy kutass a googlen (ha már értesz a gépekhez) Sok sikert :)
2011. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őrült izgalmasan hangzik! Esetleg még olyan kéne, hogy ki tudja többször lenyomni a space-t egy perc alatt!
2011. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Ennek nem sok köze van az informatikához. Gyors- és gépíróknak rendszeresen van versenyük, sőt világbajnokság is, ahol a magyarok jól szoktak szerepelni.

[link]

2011. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyors- és gépírás versenyt kell keresni. Már bocs, de ez még nem számítástechnika, hogy jól gépelsz. Persze attól még gratula.
2011. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!