Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy laptopra...

Mennyibe kerülne egy laptopra windows-t, office-t, dvd-írót, képnézegetőt, pár alapprogramot telepíteni? A programok már megvannak, csak a telepítést kell megcsinálni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Windows kivételével mind csak annyi hogy elindítod a telepítőt és vársz türelmesen amíg befejezi.

Az operációs rendszer telepítése sem túl bonyolult, bár ott tehet fel pár olyan kérdést amitől első alkalommal zavarba jöhetsz.

Nincs ismerős aki ingyen megcsinálná?

2011. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs. ismerős által ajánlott idegen csinálja. mennyit szoktak ezért elkérni?
2011. szept. 15. 21:44
 3/7 bp1985 ***** válasza:
100%
Változó. Én 3-ért csinálom kompletten, de hallottam már 16.000-ról is.
2011. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! én sajnos nem tudom megcsinálni, soha nem kellett még és nem szeretnék valamit elszúrni. majd most nagyon fogok figyelni, remélem, ragad rám valami.
2011. szept. 16. 08:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 kiló, reális, elfogadható, méltányos ár (számla nélkül!)
2011. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlanám Ubuntut. Gondolom a laptopot nem játékra akarod használni. Ebben az esetben viszont egy Ubuntu teljesen jó rendszer lenne rá. Sokkal egyszerűbb. Felhasználóbarát. Az előbb felsorolt programok közül mindre van alapból beépített alternatíva. Ez egy ingyenes op rendszer és a telepítése se igényel nagy szakértelmet(nem úgy mint a korábbi linuxoknál).
2011. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Operációs rendszeren kívűl mi kell egy gépre? Office: LibreOffice3.4, képnézegető: egy sor ingyenes van, pdf-hez: Foxit Reader, Adobe Flash Player (IE, NON-IE), VLC player, CD-DVD író-olvasó, böngésző: Mozilla Firefox. levelező: Mozilla Thunderbird, védelem: tűzfalas is van ingyen, de nem mindegy honnan töltöd le.
2011. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!