Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a laptopomnak?...

Mi baja lehet a laptopomnak? (nem merem bekapcsolni sem)

Figyelt kérdés

Van egy MSI laptopom (2008. februárban vettem).

Ma reggel láttam, mielőtt be akartam volna kapcsolni, hogy a led, ami az aksi töltöttségi állapotát jelzi, narancssárgán villog. (ez gondolom azt jelenti, hogy alacsony a töltöttségi szint, és fel kéne tölteni). Csakhogy mivel átlag 2 órát bír az aksi, így gyakorlatilag amióta megvan a gép, azóta folyamatosan hálózatról használom. Magyarul esélye sincs, hogy lemerüljön az aksi.

Nem tudom, hogy ez a villogás akkor most mit jelent.

Próbáltam kihúzni és újra bedugni az adapter csatlakozóját, megnézni, hogy nem jött-e ki a konnektorból a csatlakozó, stb, de semmi változás.

Minden cuccom rajta van, és most nem merem bekapcsolni, mert nem tudom, mi történne.


Segítsetek légyszi! Bármilyen tippetek van, írjátok!

Köszi!


2011. szept. 16. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

hálózatról használtad és benne volt az aksi is?


mert akkor "ügyes vagy"



vedd ki az aksit és kapcsold be...

2011. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, benne volt az aksi is.

Ezek szerint tökrement/tönkre mehetett az aksi?!

2011. szept. 16. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:

2008 Óta használód az is csóda ha egy aksi 2 évig birja.

szóval már baj van az aksival

kivéve használod és kész ha ugy se használod sose aksival

majd vehetsz bele ha akarsz 10-20 ezer körül lehet

2011. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első vok...


már meg ne haragudj de buta vagy....ha nem mozogsz akkor az aksit ki kell venni....így tönkretetted úgy h ténylegesen nem is használtad...15-20e felesleges kiadás...

2011. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lányként nem értek az ilyesmihez, és sose mondta senki, hogy ki kéne venni az aksit, ha hálózatról megy a gép. (Bátyám sem, aki egyébként elég komolyan ért ezekhez a dolgokhoz).


Nem sértődöm meg, teljesen jogosnak érzem, amit írsz.


És köszönöm a többi hozzászólást is, meg a linket!


Ha még jártok vissza, akkor lenne egy kiegészítésem, és még egy kérdésem:

- Időközben megtaláltam a leírását a gépnek. Az van benne, hogy: Az akkumulátor jelző led narancssárgán villog, ha az akkumulátor meghibásodott, és cserére szorul.


Kérdés: Lehet-e baj belőle, ha ezek után is így használom tovább? Vagyis nem veszem ki az aksit, és hálózatról használom. (V. inkább vegyem ki akkor is, ha tényleg meghibásodott?)

2011. szept. 16. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
vedd ki mindenféleképpen és úgy használd hálózatról(ahogyan eddig is)....mert ha meghibásodott és vmi áram baja van esetleg(ezt nem tudjuk) akkor az tönkre teheti a gépedet is...
2011. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezt fogom tenni!
2011. szept. 18. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!