Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen betűket hogy lehet...

Ilyen betűket hogy lehet berakni a nyelvi eszköztárba?

Figyelt kérdés

Kellene a gépemre a héber írás, van is ilyen lehetőség, de kellene hozzá az XP telepítő cédéje, ami már sajnos nincs meg. Így se a hébert, arabot, grúzt stb nem lehet telepíteni.


De sehogy sem lehet megoldani hogy a nyelvi eszköztárba legyenek ezek az írások?

Csak a héber kellene, de egyszerűen nem tudom hogy lehetne megoldani.:S



(tesómnak megvan a Linux azt tudná telepíteni de nekem az XP jobban teccik, lehet jobb is)


2011. szept. 17. 10:25
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Hát talán a betűtípusokhoz berakhatod, ha csak írni akarsz, de azzal kínszenvedés lesz írni, mert keresgetni kell a betűket.
2011. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de betütípusként csak ilyen word-be enged írni meg jegyzettömbbe , nekem viszont úgy kellene hogy a nyelvi eszköztárba legyen, ergo hogy bárhol tudjak vele írni.
2011. szept. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!