Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Hp laptophoz lehet...

Segítség! Hp laptophoz lehet venni zsinórt vagy megjavítják, mert elhajlott vagy eltört és nem tölti fel a laptopot ( a töltője jó)? Mennyibe kerülhet kb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik része tört meg.

A vékony egybe van építve a trafóval, azt kellemetlenebb javítani. Ha a vastag, olyat szerintem tudsz venni 100-200 ft-ért.

2011. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a kis része,amit a laptopba kell dugni. Gondolom ez a kellemetlenebb. Nagyon drága lesz?? :(
2011. szept. 17. 18:52
 3/7 vagyokakilehetek ***** válasza:
milyen típusú a gép. pontosan, esetleg ha a tápra is rá van írva a típusa..
2011. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hp 620 [link]
2011. szept. 17. 19:09
 5/7 vagyokakilehetek ***** válasza:

ha itt veszed.

Bruttó ár: 10 900 Ft (8 720 Ft + ÁFA)

[link]


de nem kell rohangálni utána.


biztos van olcsóbb is meg használt is..

GOOGLE,

2011. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom megoldódott e már a problémád, én kb három hete vettem új töltőt kompletten, eredeti hp 9 ezer forint volt egy közönséges legközelebbi kis lyuk számítástechnikai boltban. Ennél biztos lehet olcsóbban is szerezni. Utángyártott már van 3-4 ezerért is, de nem ajánlom, én próbáltam, konkrét 4 hónapig működött, visszaküldtem garival, aztán meg hónapokig ment a vita, hogy az én hibám-e vagy az övék...

Ha van olyan ismerősöd, aki foglalkozik ilyenekkel, az elvileg megtudja csinálni. Egy haverom villanyszereléssel is foglalkozik szabadidejében, nekem ő megtudta csinálni. Azt mondta ha megtörés, akkor nem tart semeddig, viszont ha nem jó helyen vagy túl sok helyen van megtörve, akkor nem tud vele mit kezdeni. A régi töltőmet megtudta csinálni, az utángyártottat nem, mert ott a "dobozban" volt valami olyan hiba, amivel nem tudott mit kezdeni.

2011. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen köszi megoldódott.

5 ezerért kaptunk utángyártottat. Azóta nincs probléma vele szerencsére :)

2011. okt. 16. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!