Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért "szólal" meg a Genius...

Miért "szólal" meg a Genius hangfalam néha magától? :D bővebben a leírásban

Figyelt kérdés
Most vettem észre másodszor, hogy beszél a hangfalam. Viszonylag halkan, és az adás se jó. Kicsit olyan, mintha egy rádiózó ember bezavarna. Csak nem értem, hogy hogyan? mert ebben tudtommal nincs antenna, ami vevésre képes... Nem értem a szöveg 95%-át, mert rossz minőségű, és a csávó aki beszél, annak mély a hangja. De a hanglejtésből ítélve magyarul beszél... Most is, miközben ezt megírom :D Elég parás. Arra is gondoltam, hogy esetleg vírusos a gépem... De a vírusirtóm nem találja, pedig nagyon megbízható. A hátuljára többek között az van írva: Model No. sp. q06s
2011. szept. 17. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Cöh, ha az erősítő rádió jeleket fog, az eredményezhet ilyet.

Ha kihúzod a gépből, elhallgat?

Ha kinyomod a tápot, de bedugva marad, akkor elhallgat?

Ha állítod a hangerőt, változik a "zaj" hangereje is?

G.

2011. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jéé, ezt nem is tudtam :)

Az első kettőre nem tudom a választ, mert nem ez valahogy nem jutott eszembe a meglepettségtől. Viszont a 3-ra igen a válasz. Ha feltekerem a hangerőt, hangosabb lesz a beszéd is. Eddig miért nem hallottam? kb 4-5 napja hallottam először. Van köze a szerkezet korához? Most nem beszél már kb amióta megírtam a kérdést, de legközelebb kipróbálom, amiket írtál, és megírom, hogy mi a helyzet :)

2011. szept. 17. 20:54
 3/10 anonim válasza:
Erős cb rádió adó tud ilyet csinálni .Persze nem legális ilyen brutál erősítőket használni de néhány kamionos taxis nem foglalkozik vele. Egyszer én is befogtam egy ilyet miközben játszottam ,majdnem bef@stam:D
2011. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudtommal nincs semmiféle brutális erősítőm. Igen, elég parás :D Ha érteném mit mond, az talán segítene a helyzeten... Itt lakom budapest közepében, ezért valszeg elég sok jel röpköd körülöttem. rendőrség, taxi, futár, stb.

viszont eddig egy héttel ezelőttig sose hallottam ilyesmit.

2011. szept. 17. 21:00
 5/10 anonim válasza:
No meg volt ilyen piaci übergagyi vókitókim kínai gyerekjáték, és azzal is be lehetett hozni taxisdumát de szintén csak olyat aminek bitang erősítője volt.
2011. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem neked van nagy erősítőd hanem aki a jelet adja,aki dumál!
2011. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja ok leesett közben :D De az első válaszoló válasza arra utal, h nekem is van. Vagy ő akkor hogy érti?
2011. szept. 17. 21:03
 8/10 anonim válasza:
Én vagyok aki cb-re tippel.Erősítő aktív hangfalakban van ,ugye ha már a hangfalat be kell dugni áramba akkor van benne erőlködő.Nekem a legócsóbb 2ezer ft-os van ,de az is aktív ,és az hozta be a hangot. De szerintem a jelforrás nem lehet messze max 2százméteres kör
2011. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég parás. Főleg ha tök nyugodtan ülsz a szobádba, neten olvasgatsz és megszólal egy férfi hang. :D Egyébként én is arra gyanakszok amit a többiek mondanak.
2011. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen régen párszor. Kb 10-szer. Elég para volt, mikor éjjel dumált és itt az sem mondható, hogy taxi vagy kamion, mert falun volt. Amúgy mai napig nem tudom mi volt, de nem hiányzik. :D
2011. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!