Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Laptopom gyenge vagy a...

A Laptopom gyenge vagy a Borderlands ilyen optimizálatlan?

Figyelt kérdés

Tehát, letöltöttem a Borederlands nevű játékot, de minimumon is eléggé szaggat...pedig mindent levittem low-ra.

A laptopom egy Dell Inspiron N5110 i7(4magos) 8GB DDR3 RAM, GT 525M videokártya 1,5GB. Még a Black Opsot is simábban viszi médium vagy high grafikán mint a borderlandsot minimumon...

Az 1.41 -es patch javítana rajta? Mert elég élvezhetetlen így.


2011. szept. 18. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A játék hibája szerintem.
2011. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2ghz-es procin(1mag), nvidia 9100M G-n és 4 giga ramon fut folyamatosan minimumon. Sztem tegyél fel új drivereket, mert a játék nekem jónak tűnik ebből a szempontból.
2011. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen gépem van, de nekem is minden fut rajta normálisan, bár a Borderlandsot nem próbáltam :D
2011. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Berti_92 ***** válasza:

100+1% hogy nem a géped gyenge... még egy 310M is vitte fullon, az 525M pedig SOKKAL erősebb... Tedd fel a patch-t, frissíts minden driver-t, zárj be mindent, esetleg használd a GameBooster3.3-at, megpróbálhatod töredezettségmentesíteni a merevlemezt, meg miután elindítod a játékot elindítod gyorsan a feladatkezelőt, és a folyamatoknál a Borderlandsra jobbklikk, prioritás->magas, a felbukkanonak engedélyt adsz...


De ezek nélkül is SIMÁN vinnie kéne MAX grafikán...

2012. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!