Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Omnia SGH-i900asom...

RaspberryFrog kérdése:

Samsung Omnia SGH-i900asom van, és nem figyeltem, betelt a memória. Amikor meg újraindítom, beírom a PIN kódot, lefagy a telefon. Valaki esetleg valami módszert, tudna javasolni arra, hogy letöröljek pár programot úgy, hogy ne fagyjon le a rendszer?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem a memória teltségére,így felraktam még egy programot a telefonomra,és hirtelen kikapcsolt.Visszakapcsoltam,bejött,beírtam a PIN kódot,aztán lefagyott :S Sokszor próbáltam ki-be kapcsolni,hátha valami,de semmi.A gépre is rácsatlakoztattam, az ActiveSync be is jött hogy a kapcsolat létrejött,de amikor törölni akartam valamit,akkor is befagyott,de nem csak a telefon,hanem a gép is!

Nem tudom mit csináljak.Remélem van itt valaki,aki tud nekem segíteni.Nem szeretném a szervízbe küldeni,csak legvégsőbb esetben.

A poénkodást mellőzzük,mert szerintem ebben nincs semmi vicces XD.

A válaszokat előre is köszönöm :)


2011. szept. 19. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
a telefonmomoria telt meg vagy a mem.kartya?
2012. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!