Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Németországon belül volán...

Németországon belül volán menetrendeket hol tudom a neten megnézni? (németországon belüli távolsági járat, és helyi járatok érdekelnének, de helyinél csak Ehingen környéke)

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 00:16
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

[link]



EuroLines Hungary

[link]


Nemzetközi buszmenetrend. Az Eurolines nemzetközi szervezet, nemzetközi közúti személyszállítással foglalkozó autóbuszközlekedési cégeket tömörít magába, mely páneurópai szervezetnek a Volánbusz ZRt. 1994. óta hivatalos tagja.


[link]

2011. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!
2011. szept. 20. 13:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Nah most az a problémám, hogy ezeken az oldalakon amiket linkeltél, ott csak olyan menetrendek vannak, hogy Németországból-külföldre. Tudtam hogy félre fogja valaki érteni. Ezeket az oldalakat, én is megtaláltam amugy.

>> Szóval az kellene nekem, hogy például: Ehingen-ből akarok menni busszal Stuttgartba. Ezt hol tudom megnézni, mert ezeken az oldalakon nem szeretepel Ehigen például, de kétlem hogy ott nincs buszmegálló.


Valaki más esetleg tudna segíteni?

2011. szept. 20. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!