Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vajon eljön egy nap az az...

Vajon eljön egy nap az az idő, hogy facebbokon mindenki ismerőse lesz mindenkinek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem.

és az miért lenne jó?

2011. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2011. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, mer valaki be fog regisztrálni, és két év lenne neki mire végig kattolná az összeset :D
2011. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pusztán csak azért vetődött fel bennem a kérdés, mert én magyar vagyok az adatlapomat csak ismerősök láthatják nincsen semmi extra a profilomon ennek ellenére két Szingapúrban élő és két Indonéziában élő lány is bejelölt hogy ismerősök legyünk. Ja és van már egy Mexikói is. Egyikkel sem volt egy darab közös ismerősünk sem még csak érdeklődési kör sem volt közös semmi. Akkor még is hogy akadtak rám? Miért jelöltek be egy magyar fiút? Az egyik Indonéznek írtam egy levelet de olyan nyelven válaszolt amit se a webfordításon se a google fordítón keresztül nem tudtam lefordítani.
2011. szept. 20. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mert 5000 az ismerőskorlát.
2011. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nemtom miért jelölhettek be.

vki arra hajt h több ismerőse legyen.

azis lehet h adathalászok és az adataid érdekli őket.

aztán majd jönnek emailben a spamek.

2011. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát mindegy végül is engem se nagyon izgat a dolog. Amúgy szerintem sima átlag emberek. pusztán csak érdekességként írtam le az egészet. Lám ilyen távoli országokból is jöhetnek ismerősök. Hihetetlen.
2011. szept. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!