Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 15.5" Sony Vaio vagy 15.6"...

15.5" Sony Vaio vagy 15.6" Samsung RV510 laptopot?

Figyelt kérdés

Ár nem számít,csak az hogy melyiket érdemes,melyik a jobb!?

Köszönöm!


2011. szept. 20. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát énb samsung ot venék azt szeretem:) nekem az a favorit

de ha neked Sony akor biztos azt veszed.

szóval melyik a jobb?

amire több garancia van sokak szerint (gondolom itt sony nyert)

amelyikbe több ram van? 3, 4 gb min

500 gb körüli hdd

proceszor ból böven elég egy intel i3 (4 mag felesleges csak ha nem video t szerkesztesz)

amelyikben "dual" vga van tehát egy integrált és egybdedikált (1 gb video ram nem árt)

az aksija 6 cellás min és több mint 4000 mAh (5000<) /és a minimum üzem idö 3 nál több óra (egy felsö kategóriásnál a minimum 5-6 óra)

2011. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nekem is a Samsung a favorit,itthon még a mosógép is az...:) De ha a másik jobb azt veszem,nekem a megbízhatóság számít.Nem fogok vele programozni,csak egyszerű itthoni használatra kell,max.netezni.
2011. szept. 20. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem Sony Vaio nál nagy ürt hagytál igy hisz rengeteg tipusa van.

viszont samsungnál megadtál egy tipust ami azért nem a legeröseb.

samsung top kategóriában vagy sony topban válogas ugy ahogy fent leirtam ha pénz nem számit. ugymond a fenti a mai minimum ami laptopba kell többiröl te döntesz.

2011. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem samsung r528 om van és elégedet vagyok vele nagyon. nem irom le adatait de egy jobb tipus belöle azért nem mert kitörölte gyakori biztos azért mert teloról irok

samsung:p

2011. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!