Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell ezt megoldani? (mappák)

Hogy kell ezt megoldani? (mappák)

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma, hogy ha duplán kattintok egy mappára akkor nem megnyitja, hanem a keresést indítja el.

Tudom, hogy Vezérlőpult/Mappa beállításai/Fájltípusok lapfülben a Fájlmappa fájltípust kell kijelölni és a speciális gombra kattintani és ott beállítani, de nekem nincs olyan művelet, hogy open v megnyitás. Ha meg újat akarok létrehozni akkor A művelet végrehajtásához használt alkalmazást kéri. De az nem tudom mi. Tudnátok segíteni? És mi az a DDE használat?


2011. szept. 22. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt egy vírus csinálja .
2011. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Se Avast, se Spybot, se Anti-Malware nem találta meg. Akkor mivel szedjem le? Lehetőleg formázás nélkül, mert egyelőre nem tudom kiírni azt az 500 gigát.
2011. szept. 22. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Az avastnak van olyan szolgáltatása, hogy rendszer indíttásakór vizsgálat, ezt kapcsold be majd indítsd újra. ha nincs változás, AVG-t próbáld ki szerintem jobb mint a többi.
2011. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!