Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Okozhatták az alábbiak az...

Okozhatták az alábbiak az xbox360-amnál a 3LED hibát?

Figyelt kérdés
Amikor megkaptam, akkor egy kis acetonos vattával megtakarítottam a borítást (a szellőzőjukaknál nem). Utána fektetve tettem le a polcra az xbox-ot, majd végül a vezetékes kontroller vezetékét egy számítógéphez használt USB hosszabbítóval toldottam meg és úgy dugtam rá. E három dolog közül valamelyik is okozhatott 3LED hibát? (azért kérdem, mert bekapcsoltam, a profilomat szerkesztettem, s 2 perc után lefagyott, majd újboli bekapcsolásnál a rettegett 3 piros led volt látható) :(
2011. szept. 22. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A tény, hogy fektetve használtad lehet ludas.

Az Xboxok hűtése siralmas, erősen ajánlott álló pozícióban, az összes szellőzőrést nyitva hagyva használni és lehetőleg olyan helyen, ahol szellőzik. Egy polc - attól függően, hogy milyen, nem feltétlenül a legjobb megoldás.


Az acetonos pucolással semmi baj, ha nem áztatod el az áramköröket. Az USB hosszabbító meg mehet simán.


De amúgy is az összes XBOX 360 egy rakás hulladék ha a forrasztásokat és a hűtést/összeszerelést nézzük. A Slim modelleknél egy fokkal jobb a helyzet, de állítólag ott sem rózsás.

2011. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet. Én e 3 tényezőből az usb hosszíbbítóra tippeltem volna (mivel láttam kifejezetten Xbox360 usb hosszabbítót és a kinektnél is azt írják, hogy ne használjon hosszabbítót, közvetlen a konzolra dugja rá). De akkor szerinted javítás után azt nyugodtan használhatom? (csak nem fektetve kell letenni) Elég bosszantó, ha nem tudja az ember, hogy mi a "crash" oka :(
2011. szept. 22. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet gond az USB hosszabítóval, de ha félsz tőle, ne használd. A hűtésre viszont ügyelj! Lehetőleg szabadon legyen minden oldalról!
2011. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!