Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megosztani a C és...

Hogy lehet megosztani a C és D meghajtót?

Figyelt kérdés
Mert a C-n csak 11GB van és hogy lehet-e áttenni valahogy a d ből ?
2011. szept. 23. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, hogyha újra formázod az egész vinyót, akkor be lehet állítani hogy melyik meghajtón mennyi hely legyen. Csak akkor az összes tárolt adatot bukod.
2011. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy, a esetleg nem fogadod meg a kollega tanácsát, és inkább partition magic, acronis dick director, paragon partition manager szerű proramokkal átpartícionálod a merevlemezt, és akkor még az adataid is megmaradhatnak.
2011. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz .


ÉS ezeket , hogy kell használni ?

2011. szept. 24. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
nehezen... mondjuk el kell olvasni a súgóját, vagy kis gógyival értelem szerűen.
2011. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

áh . azt hittem egyszerűbb . feltettem ezt:paragon partition manager ott telepítések vannak ... egyikkel sikerült mindent letörölnöm :S



akkor valaki eltudná nekem magyarázni(valamelyiknek) a használatát ? légy szíves !

2011. szept. 25. 07:34
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is letöltöd az Easeus partition Master Home programot, majd felinstallálod!


Aztán elolvasod ezt! (XP-hez, Vista-hoz, Win 7-hez is jó)


[link]


Az oldalon le van írva a technikája de én elmondom hogy is kell megoldani.


Először is a "D" meghajtóból leválasztasz egy tetszőleges méretet! Amit hozzá fogsz adni a "C" meghajtóhoz. Ezeket a műveleteket a resize menüben fogod megcsinálni!


Remélem sikerül!


Köszönöm a zöld kezecskét! :)

2011. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!