Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 32bit, vagy 64bites...

Windows 7 32bit, vagy 64bites változatát telepítsem a következő paraméterekkel rendelkező notebookra?

Figyelt kérdés

CPU: Intel Core i7-2630QM (2,0 GHz, 6MB)

HDD: 500 GB, 5400 RPM, SATA

RAM: 2 x 2 GB DDR3-1333

VGA: NVIDIA GeForce GT 540M 1GB


Tudom, hogy 64 bitet 4 giga felett ajánlott telepíteni, viszont azt is olvastam, hogy sok játékot ill. programot 32bitre optimalizálnak/tak. Tehát igazából arra lennék kíváncsi, hogy ez tényleg így van-e, és mindezek ellenére - ha igazak - megéri-e mégis 64bitet telepíteni nálam?


2011. szept. 23. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

windows 7-ből ha 32biteset telepítesz egy ilyen gépre, akkor szétrúgom a segged!! :) (csak vicc volt :D)


Csak 64 biteset. Igen, megéri azt rátenni, hidd el nekem :)

2011. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 64 bit amúgy meg ha valamelyik game szarakszik akk jobb klik tulajdonságok kompabilitás és átállitod :D
2011. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:09


Játékokkal nem tudom, mi a helyzet.

Viszont ha valaki nem játszik, viszont játékon sok dologra használja a gépet, annak mindenképpen 32-bites op.rendszert javaslok. Egész egyszerűen két szoftvert nem tudok felsorolni, ami 100%-is natív 64-bites, és nem rendszerfigyelő vagy -karbantartó.

2011. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!